Ремонт та продаж запчастин для спецтехніки

SPECCAR  − це компанія, котра займається сервісним обслуговуванням та ремонтом, а також продажем запчастин для спецтехніки різних виробників Weichai, Perkins, CAT, Deutz, JCB, Atlas, Cummins та інших відомих брендів.

Ремонт спецтехники. Продажа запчастей

У нас можна виконати ремонт усієї заявленої техніки та брендів. Ми надаємо повний перелік послуг з капильного ремонту: двигунів, кпп та акпп трансмісій, паливної апаратури, гідравліки, ходової частини.

Також ми займаємось ремонтом та виготовленням ковшів та відвалів, відновленням вушок ковша, пальців та втулок, наплавленням та футеруванням, реставрацією вантажних стріл та інших робочих органів спецтехніки.

У нас можна купити ніж ковша екскаватора, навантажувача або відвалу грейдера, бульдозера. При необхідності можемо зробити їхню заміну.

Ми маємо сучасну базу обладнання з токарного та зварювального виробництва. Працюємо як СТО спецтехніки у Броварах, Києві та Київській області.

Фронтальные погрузчики
Фронталь. навантажувачі
Телескопические погрузчики
Телескоп. навантажувач
Вилочные погрузчики
Навантажувачі вилкові
Мини-погрузчики
Міні-навантажувачі

Ремонт экскаваторов погрузчиков
Екскаватори навантажувачі
Ремонт гусеничных экскаваторов
Гусеничні екскаватори
Ремонт колесных экскаваторов
Колісні екскаватори
Ремонт мини-экскаваторов
Міні-екскаватори

Автогрейдеры
Автогрейдери
Бульдозеры
Бульдозери
Ремонт грунтовых катков
Ґрунтові ковзанки
Дорожные катки
Дорожні катки

Автокраны
Автокрани
Ремонт самосвалов
Самоскиди
Ремонт грузовых автомобилей
Вантажні авто
Трактора
Трактори

 

В нашому інтернет-магазині запчастин спецтехніки можна придбати деталі для ремонту будівельної, вантажної та сільськогосподарської техніки: грейдерів, колесних і гусеничних экскаваторів, всіх видів навантажувачів  (фронтального, телескопічного, екскаваторів-навантажувачів, міні-), тракторів, бульдозерів, катків, автокранів та вантажівок.

Не всі, але більшість запчастин є у наявності на складі. З огляду на велику кількість найменувань, фізично дуже складно все виставляти на сайт і робити модерацію, тому наявність та асортимент необхідно уточнювати у менеджера. Відправлення здійснюємо, як правило, в день замовлення. Працюємо по всіх містах України.
[tchsp id="1"]НОЖ КОВША/ОТВАЛА

Нож ковша SDLG LG918, SDLG LG933, SDLG LG936, SDLG LG956L, ZL50G XCMG, JCB 3X

Ножи отвала VOLVO G940, VOLVO G960, CHANGLIN 717H, SHANTUI SD22